#3MajFlagę razem z nami!

Z okazji Dnia Flagi oraz 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja Rada Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji i Nauki przygotowała akcję #3MajFlagę razem z nami! Inicjatywa będzie realizowana w formule znanej z ubiegłego roku. Wystarczy zrobić zdjęcie z biało-czerwoną flagą, udostępnić je w mediach społecznościowych z oznaczeniem #3MajFlagę razem z nami!, a następnie zaprosić trzy osoby lub instytucje do udziału w wydarzeniu. Akcja trwa do 3 maja (do końca dnia).

Nasze przedszkole, biorąc udział w powyższej akcji, przygotowało film zachęcający do świętowania pod Biało-Czerwoną i promujący postawy patriotyczne wśród przedszkolaków i w środowisku lokalnym. Zapraszamy do obejrzenia 3 minutowego nagrania 🙂

FILM: #3MajFlagę razem z nami!

Drodzy Rodzice – nominujemy Was wszystkich do udziału w challengu #3MajFlagę razem z nami! 🙂