Bal Karnawałowy 2019

Tradycyjnie już, po raz kolejny, przedszkolaki z Niepublicznych Przedszkoli w Budach Głogowskich oraz Rogoźnicy, wraz ze swoimi rodzinami, wzięły udział w Bajkowym Balu Karnawałowym. Bal odbył się 2 lutego b.r. w sali Domu Ludowego w Rogoźnicy. Rodzice i dzieci, oraz personel, jakby żywcem wyjęci ze świata baśni, bawili się, wspólnie spędzając czas na tańcach, grach, konkursach i pokazach prowadzonych przez wodzirejów z grupy Bazyl-Art. Regułą już stało się także, że również rodzice naszych przedszkolaków przybywają na bal odziani w stosowane kostiumy 🙂 Często są to stroje tematycznie przygotowane dla całej rodziny. M.in. w tym roku, w konkursie na najpiękniejsze przebranie uhonorowano rodziny: zeberek, czarodziejów, piratów, klaunów, muszkieterów, myszek oraz superbohaterów. Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych kostiumów oraz chęci i zapału do zabawy i czekamy czym nas, kochani, zaskoczycie za rok.

GALERIA FOTOGRAFA „BAJKOWE ZDJĘCIA”

GALERIA APARAT PRZEDSZKOLNY