Dzień Dziecka

Każdy dzień w przedszkolu jest ciekawy i atrakcyjny, ale jest taki dzień w roku kiedy dzieci czują się szczególnie ważne. To oczywiście Dzień Dziecka. W Niepublicznym Przedszkolu w Rogoźnicy od samego rana był on pełen atrakcji, niespodzianek, wspaniałej zabawy i muzyki. Dzięki sprzyjającej pogodzie mogliśmy go spędzić na placu przedszkolnym.

Jedną z atrakcji był przygotowany na tę okazję tor przeszkód. Przeskakiwanie przez drabinki, przejście przez tunel czy po równoważni to zabawy, które bardzo podobały się przedszkolakom. Wielką frajdą były także bańki mydlane. Puszczanie ich, łapanie, patrzenie jak unoszą się w powietrzu i mienią kolorami tęczy sprawiało wiele radości wszystkim – zarówno tym dużym jak i małym.

Do atrakcji tego dnia zaliczyć należy również malowanie farbami po ogrodzeniu 🙂 – a dokładnie na ogromnych kartonach przytwierdzonych do niego. Dzieci z zapałem chwytały za pędzle i kolorowe farby. Na kartkach pojawiły się m.in. kwiatuszki, serduszka, motylki i samochody. Na świeżym powietrzu dzieci mogły eksperymentować kolorami, wykazując się przy tym dużą kreatywnością oraz inwencją twórczą. Malowanie dostarczyło najmłodszym wielu pozytywnych emocji – a powstałe kolorowe graffiti cieszyło oczy wszystkich mijających budynek przedszkola.

Chwilę oddechu od szaleństw przedszkolaki mogły złapać podczas słodkiego poczęstunku. Soczki, żelki i lody były nie lada niespodzianką dla dzieci, gdyż na co dzień te produkty nie goszczą w przedszkolnym jadłospisie – ale w końcu to Dzień Dziecka 🙂 ! Smakołyki jakimi zajadały się przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy ufundowane zostały przez firmę Froneri Polska Sp. z o.o. (właściciela marki Zielona Budka) oraz Jeronimo Martins Polska S.A. (właściciela sieci sklepów Biedronka). Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy za miły gest i wsparcie w organizacji uroczystości!

Dzień dziecka upłyną we wspaniałej atmosferze. Wszyscy bawili się znakomicie, a uśmiech i zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków do samego końca.

Zapraszamy na fotorelację.

GALERIA PSZCZÓŁKI

GALERIA KONIKI

GALERIA SÓWKI