Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego. Upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Powszechnie, dzień ten nazywany jest Dniem Nauczyciela.

12 października w Naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystości obecni byli nauczyciele, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście. Spotkanie  przygotowały dzieci oraz nauczyciele z Przedszkoli: Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy oraz Niepublicznego Przedszkola w Budach Głogowskich.

Dzień ten był też okazją do wręczenia nagród uznania nauczycielomoraz pracownikom przedszkola. Ogłoszono również wyniki gminnego konkursu fotograficznego „PRZEDSZKOLE – DRUGI DOM!”

Na zakończenie uroczystości dzieci wręczyły uczestnikom spotkania przygotowane przez siebie „słoneczniki”, które z pomocą nauczycieli zrobiły specjalnie na tę okazję.