Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy również chciały podziękować swoim paniom i wszystkim pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie.

Miło nam było gościć Rodziców, przedstawicieli przedszkoli gminy Głogów Młp., ośrodka kultury, fundacji, władz lokalnych a także panie z SCEA. Zebrani goście obejrzeli specjalny okolicznościowy program artystyczny w wykonaniu dzieci z naszego przedszkola.

W tym dniu został rozstrzygnięty także Gminny Konkurs Fotograficzny pt. „Przedszkole – Mała Ojczyzna” w którym grupa Pszczółek otrzymała wyróżnienie.

Zdjęcia udostępnione przez Reportaż Subiektywny – Piotr Grygiel. Serdecznie dziękujemy.

GALERIA