Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2022 r. społeczność Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy oraz Zespołu Żłobków Gminy Głogów Małopolski świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Obchody uświetniły tańce, wierszyki i piosenki w wykonaniu przedszkolaków.

Podczas uroczystości przedszkolaki dziękowały wierszem i piosenką wszystkim, którzy na co dzień pracują w obszarze edukacji, ale również tym, którzy edukację wspierają. Dzieci miały okazję nie tylko zaprezentować swoje zdolności artystyczne, recytatorskie i taneczne, ale przede wszystkim nauczyć się jak ważne jest wyrażenia uczuć przywiązania i wdzięczności wobec ludzi, od których doświadczamy dobra i pomocy na co dzień. Przedszkolaki recytowały m.in.:

„Dzisiaj dziękujemy wszystkim, co na co dzień się trudzili, żebyśmy w  przedszkolu dobrze się  bawili. Dlatego w Święto Edukacji  pięknie się kłaniamy, serdeczne życzenia z głębi serc składamy…”

Podczas uroczystości, Nagrody Dyrektora wraz pamiątkowymi dyplomami, odebrali także pracownicy przedszkoli i żłobków, którzy w sposób szczególny, poprzez osobiste zaangażowanie, przyczyniali się w ubiegłym roku szkolnym do podnoszenia jakości pracy placówek.

GALERIA

FILMIK PSZCZÓŁKI

FILMIK KONIKI

FILMIK SÓWKI