Dzień Nowych Technologii w Edukacji 2022

Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy po raz kolejny wzięły udział w Dniu Nowych Technologii w Edukacji organizowanym przez Ministra Edukacji i Nauki z udziałem kuratorów oświaty. Celem tego wydarzenia było popularyzowanie technologii informacyjno – komunikacyjnych wykorzystywanych w pracy z dziećmi. W tym roku w naszym przedszkolu łączyliśmy nowoczesne technologie z treściami o charakterze patriotycznym. Dzieci podczas zajęć edukacyjnych miały możliwość używania ekranu multimedialno – dotykowego –  rozwiązując zadania  dotyczące naszej Ojczyzny. Dodatkowo, za pomocą maty do kodowania kodowały mapę Polski, układały ją z kubeczków a także miały okazję poznać uczniów ze Szkoły Podstawowej w nr 2 w Głogowie Małopolskim, którzy zaprezentowali możliwości robotów do kodowania. Wykorzystanie nowych technologii dostarczyło dzieciom wielu emocji.

GALERIA PSZCZÓŁKI

GALERIA KONIKI

GALERIA SÓWKI