Dzień Nowych Technologii w Edukacji/Sówki/Koniki/Pszczółki

22 marca przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy wzięły udział w Dniu Nowych Technologii w Edukacji organizowanym przez Ministra Edukacji i Nauki z udziałem kuratorów oświaty. Celem tego wydarzenia było popularyzowanie technologii informacyjno – komunikacyjnych wykorzystywanych w pracy z dziećmi. Przedszkolaki podczas zajęć edukacyjnych miały możliwość używania ekranu multimedialno – dotykowego, rozwiązując zadania przygotowane przez nauczycieli. W trakcie gier i zabaw wykorzystywały także maty do kodowania, klocki lego czy kolorowe kubeczki. Przy pomocy okularów 3D i telefonu wszyscy chętni mogli zobaczyć film przyrodniczy 360 stopni. Z kolei pomalowane kredkami obrazki ożywiła i nadała im trójwymiarowe kształty aplikacja Quiver. Wykorzystanie nowych technologii dostarczyło dzieciom wielu emocji.

GALERIA SÓWKI

GALERIA KONIKI

GALERIA PSZCZÓŁKI