Dzień odblasków w przedszkolu

W 25 stycznia w ramach działań „Dzień odblasków wśród przedszkolaków” nasze przedszkole odwiedzili policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Celem wizyty było podniesienie świadomości naszych najmłodszych w zakresie ich bezpieczeństwa.  Funkcjonariusze przypomnieli jak zachowywać się podczas zabaw na podwórku, w domu, jak poruszać się po drodze i na przejściu dla pieszych. Przypomnieli przedszkolakom jak ważne są elementy odblaskowe i  i zwrócili uwagę na to, aby dzieci nosiły odblaski na swoich kurtkach i plecakach. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości.

Na zakończenie wizyty przedszkolaki otrzymały elementy odblaskowe, które obiecały nosić w widocznym miejscu. Przedszkolaki za całe spotkanie podziękowały własnoręcznie wykonanym upominkiem.

Bardzo dziękujemy podkom. Renacie Bednarskiej i st.asp. Marcinowi Skoczylasowi za bardzo ciekawą i pouczającą lekcję.

 

 

GALERIA