Festiwal wierszy Jana Brzechwy – konkurs recytatorski

W poniedziałek (25 kwietnia 2016 r.) w Filii nr 10 Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie odbył się konkurs recytatorski „Festiwal wierszy Jana Brzechwy”, skierowany do najmłodszych czytelników w wieku do 6. lat. Konkurs miał na celu popularyzację twórczości Jana Brzechwy. Nasze przedszkole reprezentowali  Olivcia Jucha z wierszem „Kwoka” oraz Kacperek Zamorski, który recytował wiersz pt. „Leń”. Jury konkursu przyznało 3 nagrody oraz  4 wyróżnienia. Pierwsze miejsce zajął Tomasz Czekański z Przedszkola Publicznego nr 39 w Rzeszowie, drugie miejsce – Karolina Tłuczek z Przedszkola Publicznego nr 15 w Rzeszowie, trzecie zaś miejsce – nasz Kacperek. Serdecznie gratulujemy naszym obojgu dzielnym uczestnikom 🙂

Więcej informacji o konkursie dostępnych na stronach:

http://www.radio.rzeszow.pl/informacje/46312/dzieciecy-festiwal-wierszy-jana-brzechwy

http://gospodarkapodkarpacka.pl/news/view/15421/festiwal-wierszy-jana-brzechwy