Inscenizacja Jasełkowa połączona z Dniem Babci i Dziadzia

Okres Świąt Bożego Narodzenia, to czas wyjątkowy, pełen miłości, życzliwości i radości. To czas kiedy Jezus przychodzi do nas jako Mała Dziecina położona w ubogim betlejemskim żłóbku.

To wyjątkowe wydarzenie, które miało miejsce ponad 2 tysiące lat temu, zostało przedstawione przez naszych wychowanków w inscenizacji jasełkowej połączonej z Dniem Babci i Dziadzia. Każdy z naszych przedszkolaków wcielił się w przyznaną mu rolę. Byli wszyscy Ci, którzy towarzyszyli Jezusowi w Dniu Jego Narodzin: Józef z Maryją, Aniołowie, Pasterze, oraz Królowie, którzy za pomocą Betlejemskiej Gwiazdy dotarli do stajenki. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, pięknie zaprezentowane wierszyki, kolędy, pastorałki, układy taneczne, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

GALERIA SÓWKI

GALERIA PSZCZÓŁKI I KONIKI