Karty do systemu edziecko

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, iż aby otrzymać karty do systemu czytników edziecko należy  zalogować się na indywidualne konto wchodząc  na stronę  edziecko.edu.pl, podać login oraz hasło (dzieci, które po raz pierwszy przyszły do placówki login i hasło otrzymają od wychowawców grup) – przy pierwszym logowaniu ze względów bezpieczeństwa należy zmienić hasło. Po zamówieniu karty i jej opłaceniu karty zostaną przysłane do przedszkola i przekazane rodzicom. Jednocześnie informujemy, że karty do tej pory używane w innych placówkach nie będą działać.

Dzieci, które już posiadają karty, nie muszą ich zamawiać, jedynie w sytuacji zgubienia lub potrzeby zamówienia kolejnej należy zalogować się również  na stronę  edziecko.edu.pl, podać login (jest to numer karty, którą Państwo posiadacie –  lub po zgłoszeniu zostaną wygenerowane dla Państwa indywidualne loginy. Hasło do logowania otrzymają również Państwo od wychowawców grup.

Każdy użytkownik może się zalogować za pomocą uniwersalnego loginu, nawet jeśli nie posiada kart zbliżeniowych. Adres do logowania: edziecko.edu.pl

login: uniwersalny login lub numer karty lub adres email

/Użytkownik będzie miał możliwość samodzielnego podania swojego adresu e-mail, który będzie jego loginem do systemu, tylko w przypadku zalogowania się numerem karty, ponieważ adres e-mail jest powiązany z daną kartą, a nie kontem użytkownika./

Do konta jest przypisane jedno hasło, które będzie działało z każdym z podanych loginów.

Jeśli chcesz zamówić nowe karty zbliżeniowe, po zalogowaniu się, skorzystaj z modułu Karty, w którym zapłacisz za nie online. Dipol Polska Sp. z o.o. nie przyjmuje od rodziców/opiekunów indywidualnych przelewów dokonanych poza systemem eDziecko, a w razie ich wystąpienia będą one zwracane.