Konkurs „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”

W marcu odbył się przedszkolny konkurs na najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. Na konkurs wpłynęło 16 prac wykonanych przez wychowanków  Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy wraz z rodzicami.

Jury w składzie:

  • ks. Piotr Jakobik – Proboszcz Parafii Rogoźnica,
  • Anna Skała – przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Rogoźnicy,
  • Anna Kopeć – dyrektor Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Głogowie Młp.,
  • Agnieszka Tereszkiewicz – artysta plastyk,
  • Małgorzata Gorczyca – dyrektor Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy,

po obejrzeniu  prac zgłoszonych do konkursu, postanowiło przyznać  nagrody dla wszystkich uczestników, w formie trzech kolejnych miejsc oraz wyróżnień. W trakcie oceny jury zwracało szczególną uwagę na samodzielność wykonania prac, dobór materiałów i walory artystyczne. Następnie dzieci wraz z rodzicami oraz wykonanymi przez siebie palmami, uczestniczyły w Niedzielę Palmową, we Mszy Św. w kościele parafialnym w Rogoźnicy.