Konkurs „Nasze Panie sprzed lat” – rozstrzygnięcie

Dzień Edukacji Narodowej 2021 przebiegł równolegle z rozstrzygnięciem przedszkolnego konkursu „Nasze Panie sprzed lat”. W konkursie wzięło udział  38  wychowanków Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy wraz z rodzicami. Miło nam jest poinformować, że po zliczeniu punktów za poprawne odpowiedzi, nagrody otrzymali:

I miejsce: Julia Janda
II miejsce: ex aequo Maksymilian Micał, Urszula Piętowska
III miejsce: ex aequo Oliwia Potwora, Oskar Potwora, Aleksandra Paja, Zuzanna Rusin, Paweł Faryniarz, Jan Bajek, Stanisław Bajek, Karolina Sudoł
Wyróżnienia: ex aequo: Jan Osiniak, Bartosz Osiniak, Róża Dziubek, Jagoda Dziubek, Julia Kłeczek, Emilia Bańkowska.

W trakcie oceny jury zwracało szczególną  uwagę  na ilość poprawnie udzielonych odpowiedzi na zadanie konkursowe. Nagrodzeni i wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie.

Ps. Dla wszystkich zainteresowanych, którzy w dalszym ciągu głowią się, która to Pani 🙂  podajemy  odpowiedzi konkursowe:

1. j; 2.d; 3.h; 4.k; 5.f; 6.a; 7.g; 8.i; 9.e; 10.b; 11.c

W tym dniu, nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej przyznane przez dyrektora, za całoroczny wysiłek i serce wkładane w edukację najmłodszych, odebrali również pracownicy przedszkola i żłobka w Rogoźnicy.

GALERIA – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU