Konkurs „Nasze Panie sprzed lat”

Drodzy Rodzice i Przedszkolaki

Dzień Edukacji Narodowej nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej przedszkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, wychowanków i ich rodziców.W związku z tym serdecznie zapraszamy Was do udziału w konkursie „Nasze Panie sprzed lat”. Zadaniem konkursowym jest dopasowanie wizerunku Pań z przedszkola na podstawie zdjęcia z dzieciństwa (zamieszczone w filmiku poniżej) do aktualnego zdjęcia. Odpowiedzi należy wpisać  na  karcie zgłoszeniowej  (załącznik nr 1 do regulaminu konkursu) i  wrzucić do skrzynki  znajdującej się w szatni przedszkola do dnia 07.10.2021 r. do godz. 9.00.  Szczegóły znajdują się w linku poniżej:

ps. Przed odtwarzaniem filmików zalecamy zmienić w ustawieniach (prawy dolny róg, koło zębate) – jakość na 1080pHD

REGULAMIN Konkursu Nasze Panie sprzed lat

FILMIK