Projekt „STEAMPrzedszkolaki w świecie Lego”: czerwcowe zajęcia i wystawa

W dniach od 26 do 30 czerwca 2023 r., w Miejsko Gminnym Domu Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim odbyła się wystawa podsumowująca Projekt „STEAMPrzedszkolaki w świecie Lego” realizowany od lutego do czerwca b.r. w Niepublicznym Przedszkolu w Rogoźnicy. Projekt został dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!” – edycja XV. Przedszkolaki brały udział w zajęciach w oparciu o zabawy z klockami LEGO® DUPLO®, a rezultaty i wytwory ich pracy można było obejrzeć podczas w/w wystawy. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Wytwory dziecięce zbudowane z klocków lego w formie wesołego miasteczka, ogrodu zoologicznego czy linii kolejowej z ruchomym pociągiem wywoływały uśmiech na twarzach zwiedzających.

Zajęcia w ramach projektu „STEAMPrzedszkolaki w świecie Lego” to dla przedszkolaków miłe wspomnienia i moc pozytywnych wrażeń. Równocześnie była to kolejna okazja, by uczyć dzieci poprzez zabawę – a tym samym dbać o ich wszechstronny rozwój.

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK w programie „Na dobry początek!” – edycja XV.

 

GALERIA PSZCZÓŁKI

GALERIA KONIKI

GALERIA SÓWKI

GALERIA Z WYSTAWY

GALERIA ŻŁOBEK W GŁOGOWIE MŁP. NR 4.