List od dyrektora na zakończenie roku 2020/2021

Drodzy Rodzice! Kochane Przedszkolaki! Droga Załogo!

Kończymy rok szkolny 2020/2021 nadal w trudnym czasie pandemii Covid 19. To był trudny czas, ale mimo wszystko również czas pełen naszych małych przedszkolnych radości i sukcesów.

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i nas wszystkich  nie odbyło się również w tym roku tradycyjne zakończenie roku szkolnego z tańcem, piosenką i wierszem dla wszystkich grup. I chociaż smutno, że tak inaczej niż zwykle – to wierzę, że mimo wszystko pozostaniemy z dobrymi wspomnieniami i nadzieją na lepsze „potem”. Tej niesłabnącej nadziei opartej o wiarę w Bożą Opatrzność życzę Nam wszystkim.

Dziękuję wszystkim za wspólnotę i radosną obecność w tym roku szkolnym:

Przedszkolakom – za wspólną zabawę i naukę; za każdy dzień, w którym dzieliły się z nami swoją radością i zmartwieniem; za każdy uśmiech i tysiące spraw, które sprawiały, że codzienne przebywanie z Wami było nieustanną przygodą i wielką przyjemnością.

Personelowi – za profesjonalne podejście i trud, za empatię i serce dla dzieci, za motywację do podejmowania działań i wykonywanie swoich obowiązków na najwyższym poziomie. Jesteście najlepsi!

Rodzicom wychowanków – za chęć współpracy, dobre słowo, uśmiech, zaangażowanie w życie przedszkola, życie wartościami, nieustanne zatroskanie o dobro dzieci. Dziękuję szczególnie Radzie Rodziców za bieżące wsparcie naszych działań.

Za szczególne zaangażowanie w różnorodne formy współpracy w roku szkolnym 2020/2021 proszeni są o przyjęcie szczególnych podziękowań następujący Rodzice:

Pani Jasińska-Tereba Julita

Pani Kloc-Bańkowska Diana

Pani Kot Dorota

Pan Bajek Grzegorz

Pan Osiniak Robert

Dziękujemy wyżej wymienionym Rodzicom  za okazywaną życzliwość oraz bezinteresowną pomoc, która nas wspierała w pracy podejmowanej dla dobra dzieci.

Kochani Absolwenci Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy!

Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. Waszej dalszej edukacji niech nadal towarzyszy zabawa, uśmiech i zadowolenie  nawet z małych sukcesów.

To, czego nauczyliście się w przedszkolu to niezatarte wspomnienia waszego dzieciństwa, ważne – a może nawet najważniejsze.

Jestem więc dumna, że mogłam w tym uczestniczyć. Życząc powodzenia w szkole, życzę Wam abyście pozostali tacy, jacy jesteście – czyli wspaniałymi dziećmi o dobrych serduszkach. Kochani Absolwenci: Pamiętajcie, że jesteście mądrzy i utalentowani. Bądźcie dobrzy i szczęśliwi!