Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy brały udział w  obchodach Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka organizowanych przez UNICEF Polska. To wydarzenie, które jednoczy dzieci na całym świecie połączyło również i Nas. Tego dnia  przedszkolaki przyszły ubrane na niebiesko, we wszystkich grupach  został przeprowadzone  zajęcia o prawach dziecka z wykorzystaniem ciekawych materiałów edukacyjnych. Na zajęciach dzieci zapoznawały się m.in z zapisami Konwencji o prawach dziecka, uświadamiały sobie kim jest „dziecko” i dlaczego wymaga szczególnego traktowania. Ponadto poznawały czym są prawa, a czym zachcianki. Zorganizowany został również „niebieski marsz”, aby zwrócić uwagę wszystkich na prawa dziecka.

GALERIA PSZCZÓŁKI

GALERIA KONIKI

GALERIA SÓWKI