Pasowanie na Przedszkolaka :)

17 listopada w Niepublicznym Przedszkolu w Rogoźnicy odbyło się pasowanie na przedszkolaka. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście m.in. Radna Rady Miejskiej w Głogowie Małopolskim pani Maria Mazur, Członek Rady Głogowskiej Fundacji Rozwoju Społecznego pani Maria Kloc, rodzice oraz Dyrektor Przedszkola Małgorzata Gorczyca. Bohaterami były przedszkolaki z grupy „Pszczółki” oraz „Koniki”. Dzieci zaprezentowały program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawców, w którym tańczyły, śpiewały i recytowały wiersze. Wstępując przed tak wielką publicznością zaprezentowały wykazały się wielką odwagą. Głównym punktem uroczystości było pasowanie na przedszkolaka, którego dokonała Pani dyrektor przy użyciu czarodziejskiego ołówka. Na pamiątkę tej ważnej chwili każde dziecko otrzymało dyplom. Zostały nadane oficjalne nazwy grup „Pszczółki” oraz „Koniki”.

pasowanie-na-przedszkolaka-17-11