Piknik Rodzinny 2017

Przedszkolaki z Rogoźnicy i Bud Głogowskich – czyli przedszkoli prowadzonych przez Głogowską Fundację Rozwoju Społecznego – wraz z ze swoimi rodzinami, 20 maja b.r., brały udział w rodzinnym pikniku, na terenie Przedszkola w Rogoźnicy. Wspólny czas był urozmaicony między innymi animacjami, tańcami i grami prowadzonymi przez wodzirejów Teatru Bazyl Art. Przedszkolaki miały także możliwość pojeździć na konikach, skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni i zamku. Malowanie twarzy, wata cukrowa, ogromne bańki, konkursy i loteria fantowa oraz smakołyki, o które zadbali rodzice, również cieszyły się dużym powodzeniem. Dzieci i rodzice z przyjemnością wzięły także udział w pokazie psiej tresury na torze Agility, prowadzonym przez klub Agility Smart Rzeszów. Nie zabrakło ochotników do głaskania psiaków, a niektórzy próbowali także swoich sił jako ich trenerzy. Ukoronowaniem pikniku była inscenizacja teatralna pt. „Rzepka” w wykonaniu rodziców przedszkolaków. Wszyscy Rodzice włączyli się w organizację imprezy w ramach jednej z trzech grup: technicznej, kulinarnej oraz teatralnej. Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i współpracę.

GALERIA