Piknik Rodzinny „Dzień Pieczonego Ziemniaka”

21.09.2018r. odbył się Piknik Rodzinny „Święto Pieczonego Ziemniaka”. Celem pikniku była świetna zabawa oraz integracja rodziców. Rodzice oraz dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy oraz Budach Głogowskich ochoczo przystąpili w piątkowe popołudnie do zabawy. Dla wszystkich przybyłych organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Nie mogło zabraknąć zabaw ruchowych, konkursów tanecznych. Dużym powodzeniem cieszyły się gigantyczne bańki mydlane. Nad całą zabawą czuwała grupa artystyczna Bazyl Art.

Jak na pikniku przystało nikogo nie ominął poczęstunek. Stoły uginały się pod tacami ciasta, pieczonych ziemniaków i sałatki ziemniaczanej.

Podczas pikniku został rozstrzygnięty konkurs pt. „Dary polskiej jesieni” oraz konkurs na największego ziemniaka „Polni giganci”. Wszystkie chętne i pomysłowe przedszkolaki wspólnie z rodzicami z jesiennych darów przyrody, wykonały przepiękne jesienne stroiki. Wystawa prac wzbudzała podziw i zainteresowanie wszystkich oglądających. Nagrody, dyplomy, podziękowania oraz drobne upominki wręczył Burmistrz Głogowa Małopolskiego p. Paweł Baj w towarzystwie członka Głogowskiej Fundacji Rozwoju Społecznego p. Anny Grabowskiej oraz pani dyrektor Niepublicznego Przedszkola w Rogoźnicy Małgorzaty Gorczycy.

GALERIA