Plebiscyt Edukacyjny – Przedszkole i Nauczyciel Roku 2021

Drodzy Rodzice,

nasze przedszkole oraz nauczycielki – Pani Marta Drzał, Pani Anna Wojnar, Pani Natalia Wyskiel – zostały nominowane przez Państwa do tytułu Przedszkole Roku 2021 oraz Nauczyciel Roku 2021. Serdecznie dziękujemy za nominację w plebiscycie „Plebiscyt Edukacyjny 2021”  organizowanym przez Gazetę Codzienną Nowiny. Dziękujemy za każdy głos – dla Nas jest to dowód Państwa sympatii i tego, że doceniacie starania naszego przedszkola i jego personelu w tworzeniu przyjaznego środowiska wychowawczego dla Państwa dzieci. Obiecujemy, że będziemy starać się nadal, aby jak najlepiej wspierać całościowy rozwój naszych wychowanków.

Poniżej linki ułatwiające oddawanie głosów: /przenoszą na stronę, ze szczegółowymi informacjami, za pomocą której można zagłosować/

PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2021 – NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ROGOŹNICY

NAUCZYCIEL ROKU 2021 – MARTA DRZAŁ

NAUCZYCIEL ROKU 2021 – ANNA WOJNAR

NAUCZYCIEL ROKU 2021 – NATALIA WYSKIEL

Głosowanie trwa do czwartku, 2 grudnia do godz. 20:30

Głosować w Plebiscycie mogą wyłącznie osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.

Głosowanie w Konkursie Plebiscytowym będzie odbywała się na dwa sposoby: za pomocą SMS Premium oraz za pomocą tzw. KLIK-a oddanego na stronie wybranego Serwisu.
W przypadku głosowania za pomocą SMS Premium: Głosowania SMS dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując prefiks.numer kandydata, np. ABC.1 Koszt wysłania jednego SMS-a do 160 znaków wynosi 2,46 zł z VAT (2 zł + VAT).
Jeden wysłany SMS to 1 głos w Konkursie Plebiscytowym na jednego Kandydata.

Głos za pomocą KLIK-a oddanego za pośrednictwem Serwisu może oddać każda osoba będąca zarejestrowanym użytkownikiem jednego z Serwisów będących własnością Organizatora i posiadająca ważne konto w tym Serwisie.

LINK DO REGULAMINU