Podsumowanie akcji „Pomoc dla schroniska Kundelek”

Wrażliwość to ważny aspekt wychowawczy nie tylko w obecnej sytuacji, ale i w całym życiu człowieka. W Niepublicznym Przedszkolu w Rogoźnicy dzieci uwrażliwiane są na potrzeby drugiego człowieka, jak również i zwierząt. Już od najmłodszych lat dzieci wiedzą jak zajmować się i opiekować zwierzętami domowymi, takimi jak psy i koty. Uwrażliwiane są również na samotność zwierząt pozostających w schronisku.

Z uwagi na trudną sytuację spowodowaną panującą pandemią, w dniach 15-19 lutego b.r., dzieci wraz z rodzinami włączyły się w Zbiórkę na rzecz Schroniska ,,Kundelek” w Rzeszowie. Akcja spotkała się z dużym zainteresowaniem Naszych wychowanków. W schronisku potrzebują karmy, gdyż liczba zwierzą trafiających po opiekę ciągle rośnie. Potrzeby są duże – nawet na środki czystości, tam też muszą być przestrzegane wzmożone rygory sanitarne. Rodziny aktywnie włączyły się w pomoc potrzebującym psom i kotom przebywającym aktualnie pod opieką schroniska przynosząc potrzebne artykuły: karmę dla zwierząt, środki higieniczne oraz akcesoria dla psów i kotów.

Przedstawiciele przedszkola przyniesione rzeczy dostarczyli do Schroniska ,,Kundelek” w Rzeszowie. W imieniu potrzebujących zwierząt, pracownicy w dowód wdzięczności wręczyli pamiątkowe podziękowanie dla Naszego Przedszkola oraz jego wychowanków.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom przedszkolaków za zaangażowanie w akcję.

GALERIA