Przedszkole i Nauczyciel Roku 2019 – Plebiscyt „Nowiny”

Drodzy Rodzice,

nasze przedszkole oraz nasza nauczycielka – Pani Katarzyna Bajek – zostali nominowani przez Państwa do tytułu Przedszkole Roku 2019 oraz Nauczyciel Roku 2019. Serdecznie dziękujemy za nominację oraz zachęcamy do oddawania głosów w Plebiscycie „Przedszkole Na Medal 2019” organizowanym przez Gazetę Codzienną Nowiny. Dziękujemy za każdy głos – dla Nas jest to dowód Państwa sympatii i tego, że doceniacie starania naszego przedszkola i jego personelu w tworzeniu przyjaznego środowiska wychowawczego dla Państwa dzieci. Obiecujemy, że będziemy starać się nadal, aby jak najlepiej wspierać całościowy rozwój naszych wychowanków – dziękując za zaufanie z jakim powierzyliście nam swoje skarby 🙂

Małgorzata Gorczyca

Poniżej linki ułatwiające oddawanie głosów:/przenoszą na stronę, ze szczegółowymi informacjami, za pomocą której można zagłosować/

PRZEDSZKOLE ROKU 2019 – NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE W ROGOŹNICY

NAUCZYCIEL ROKU 2019 – KATARZYNA BAJEK

W przypadku kategorii: Nauczyciel Przedszkola Roku 2019 oraz Przedszkole Roku 2019 Plebiscyt będzie prowadzony w dwóch etapach:
a.Pierwszy, powiatowy etap Plebiscytu będzie trwać od dnia 11.10.2019 r. od godziny 12:00 do dnia 15.11.2019 r. do godz. 20.
b.Drugi etap – wojewódzki finał Plebiscytu będzie trwać od dnia trwać od dnia 19.11.2019 r. od godziny 12:00 do dnia 28.11.2019 r. do godz. 20.

Głosować w Plebiscycie mogą wyłącznie osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych:
Głosowanie w Plebiscycie będzie odbywało się na dwa sposoby: za pomocą SMS Premium oraz za pomocą tzw. KLIK-a oddanego na stronie wybranego Serwisu.
b)W przypadku głosowania za pomocą SMS Premium:
Głosowania SMS dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355 w treści wpisując prefiks.numer kandydata, np. ABC.1 Koszt wysłania jednego SMS-a do 160 znaków wynosi 2,46 zł z VAT (2 zł + VAT).

Głos za pomocą KLIK-a oddanego za pośrednictwem Serwisu może oddać każda osoba będąca zarejestrowanym użytkownikiem jednego z Serwisów będących własnością Organizatora i posiadająca ważne konto w tym Serwisie.

LINK DO REGULAMINU