Rodzinny bal karnawałowy

Tradycyjnie już, po raz kolejny, przedszkolaki z Niepublicznych Przedszkoli w Budach Głogowskich oraz Rogoźnicy, wraz ze swoimi rodzinami, wzięły udział w Bajkowym Balu Karnawałowym, który odbył się 15 lutego b.r. w sali Domu Ludowego w Rogoźnicy. Rodzice i dzieci, oraz personel, jakby żywcem wyjęci ze świata baśni, bawili się, wspólnie spędzając czas na tańcach, grach, konkursach i pokazach prowadzonych przez wodzirejów z grupy Bazyl-Art. Regułą już stało się, że rodzice naszych przedszkolaków przybywają na bal odziani w stosowane kostiumy 🙂 Często są to stroje tematycznie przygotowane dla całej rodziny. M.in. w tym roku, w konkursie na najpiękniejsze przebranie uhonorowano rodziny: kowbojów, minionków, owoców, kucharzy, brykających koników, bohaterów bajki – Czerwony Kapturek i rycerzy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom pięknych kostiumów oraz chęci i zapału do zabawy i czekamy czym nas, kochani, zaskoczycie za rok.

GALERIA