Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Fotograficznego „Rodzinne Chwile”

Niepubliczne Przedszkole w Rogoźnicy zorganizowało pierwszą edycję Gminnego Konkursu Fotograficznego „Rodzinne Chwile”. Konkurs był skierowany do Rodziców i dzieci uczęszczających do placówek przedszkolnych na terenie Gminy Głogów Młp. Celem konkursu było zaznaczenie wartości rodziny w życiu człowieka poprzez ukazanie wspólnego, rodzinnego spędzania czasu wolnego. Na konkurs wpłynęły piękne i wzruszające zdjęcia. Jury miało nie lada trudność podczas oceny prac. Każda była wyjątkowa. Ostatecznie komisja nagrodziła następujące prace:

Nagrody rzeczowe, dla rodzin biorących udział w konkursie, ufundowała Głogowska Fundacja Rozwoju Społecznego – Organ Prowadzący przedszkole.

Ogłoszenie zwycięzców oraz rozdanie nagród nastąpiło 28 maja 2017 r., podczas uroczystego, niedzielnego spotkania z mieszkańcami Rogoźnicy z okazji Dnia Rodziny. Przedszkolaki tańcem i piosenką podziękowały mieszkańcom wsi za życzliwą, rodzinną atmosferę, w jakiej funkcjonuje nasze przedszkole. Jednocześnie była to okazja do promowania wartości i przedstawienia wyników pracy wychowawczo-dydaktycznej podejmowanej przez przedszkole.

GALERIA