Seans w kinie sferycznym

Przedszkolaki wzięły udział w seansie mobilnego kina sferycznego. Dzieci oglądały film w specjalnym namiocie, którego górną część stanowił ekran umożliwiający projekcję filmów pod kątem 360°. Dzieci podczas trwania seansu mogły się więc wygodnie położyć na specjalnie przygotowanych w tym celu matach.

Koniki i starsze Pszczółki  wyruszyły w podróż  w czasie.  Na prehistoryczne ziemie zostały nielegalnie wyrzucone toksyczne śmieci spółki. Zula patrol musi ją odnaleźć i powstrzymać wcześniej, niż ich działania spowodują katastrofę ekologiczną. Młodsze Pszczółki odwiedziły farmę dziadka Franka. Dziadek dużo wie o zwierzętach. W czasie odwiedzin farmy dzieci dowiedziały się dużo o zwierzętach; odgadywały odgłosy zwierząt. Natomiast  dzieci z grupy Sówek dowiedziały się,  że drzewa są niezbędne by chronić różnorodność biologiczną oraz podtrzymywać życie na planecie Ziemi.

GALERIA SÓWKI

GALERIA KONIKI I CZĘŚĆ PSZCZÓŁEK

GALERIA PSZCZÓŁKI