Seans w Kinie Sferycznym

W środę  przedszkolaki wzięły udział w seansie mobilnego kina sferycznego. Dzieci oglądały film w specjalnym namiocie, którego górną część stanowił ekran umożliwiający projekcję filmów pod kątem 360°. Przedszkolaki podczas trwania seansu mogły się więc wygodnie położyć na specjalnie przygotowanych w tym celu matach.

Pszczółki i młodsze Koniki wyruszyły na podbój kosmosu z małą ciekawską małpką Cocomong i jej przyjacielem Halleyem, mieszkańcem Tytana – jednego z księżyców Saturna. Starsze Koniki i Sówki natomiast odkrywały tajemnice głębin oceanu („Kaluokahina – zaczarowana rafa”). Towarzyszyły dwóm odważnym rybkom, które, aby uratować swój dom – zaczarowaną rafę koralową, wyruszyły śladami prastarej legendy.

Udział w takim wydarzeniu z pewnością na długo zapisze się w pamięci przedszkolaków.

GALERIA PSZCZÓŁKI I KONIKI
GALERIA SÓWKI