#SprzątamyDlaPolski/Sówki/Koniki/Pszczółki

Dnia 04.10.2022 r. nasze przedszkole włączyło się w akcję #SprzątamyDlaPolski.  Dzięki tym działaniom pokazujemy, że potrafimy się zmobilizować i zorganizować inicjatywy przyjazne środowisku.  W ten sposób po raz kolejny udowadniamy jako społeczność, że stan naszego środowiska nie jest nam obojętny, dając dobry przykład zwłaszcza najmłodszym – dzieciom i młodzieży szkolnej – ale przede wszystkim przy udziale najmłodszych, którzy uczą się tym samym odpowiedzialności, ale też dając dobry przykład wszystkim mieszkańcom naszej Ojczyzny. Ważną częścią akcji #SprzątamyDlaPolski jest szerzenie idei zielonego patriotyzmu oraz pokazywania postawy odpowiedzialności obywatelskiej wśród coraz większych grup odbiorców.

GALERIA KONIKI

GALERIA SÓWKI/PSZCZÓŁKI