Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Obchodzenie tego święta to już tradycja w naszym przedszkolu. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wykonały wspólną misiową gimnastykę, bawiły się przy misiowych piosenkach  oraz  rozwiązywały misiowe zagadki. Tego dnia, przedszkolaki miały także okazję obejrzeć prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Ogromną radość sprawił dzieciom przybyły gość w postaci Pluszowego Misia. „Misiowy dzień” dla przedszkolaków to zawsze miłe wspomnienia i moc pozytywnych wrażeń. Równocześnie jest to kolejna okazja, by uczyć dzieci poprzez zabawę – a tym samym dbać o ich wszechstronny rozwój.

GALERIA PSZCZÓŁKI

GALERIA KONIKI

GALERIA SÓWKI