Udział w Ogólnopolskiej Akcji #brawaoddzieci

W piątek 13 listopada przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji #brawaoddzieci organizowanej przez Niepubliczne Przedszkole w Rogoźnicy. Przez 1 minutę biły brawa dla Wszystkich pomagających nam przetrwać obecną sytuację. Brawa są Naszym wyrazem szacunku i podziękowań za ofiarną pracę. ,,Jeszcze będzie przepięknie”.

Udział w akcji #brawaoddzieci był doskonałą okazją, aby poznać zawody, które wykonują osoby pomagając przetrwać nam trudny czas pandemii. Dowiedziały się, jak wygląda praca w zawodach medycznych(lekarz, ratownik medyczny, pielęgniarka), ale też praca ekspedientki czy kuriera. Przedszkolaki, mogły również przymierzyć strój w wybranym zawodzie.

GALERIA PSZCZÓŁKI I KONIKI

FILMIK PSZCZÓŁKI I KONIKI

GALERIA SÓWKI

FILMIK SÓWKI