VI Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków

Dnia 16 października przedszkolaki z wszystkich grup wzięły udział w OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem do maratonu”, którego organizatorem jest miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA.  Celem akcji jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

W przedszkolu już od rana panowała sportowa atmosfera. Po śniadaniu przedszkolaki przebrane w stroje sportowe udały się do hali sportowej. Krótka rozgrzewka prowadzona przez nauczycieli pozwoliła małym sportowcom dobrze przygotować się do biegu. Każdy z przedszkolaków miał do pokonania dystans 25m.

Trud i wysiłek każdego z biegaczy został doceniony, otrzymali oni pamiątkowy dyplom i „złoty” medal.

GALERIA PSZCZÓŁKI I KONIKI

GALERIA SÓWKI