Wizyta strażaków

7 maja do naszego przedszkola zostali zaproszeni strażacy z OSP w Lipiu. Dzieci z wielką radością i gromkimi brawami powitały wyjątkowych gości. W trakcie spotkania strażacy opowiedzieli na czym polega ich praca, zapoznali ze swoim umundurowaniem, podstawowym ekwipunkiem oraz przypomnieli numer alarmowy, pod który trzeba telefonować w razie potrzeby. Każdy przedszkolak mógł z bliska zobaczyć wóz strażacki oraz jego wyposażenie co wywołało wiele radości. Wielką atrakcją okazał się również pokaz lania wody wężem strażackim oraz kurtyna wodna. Wrażenia, jakie dostarczyli przybyli goście na pewno długo pozostaną w pamięci dzieci. W ramach podziękowania przedszkolaki wręczyły strażakom grupowe zdjęcie.

Dziękujemy druhom strażakom z OSP w Lipiu za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu.

GALERIA