Wizyta w bibliotece (Koniki) połączona z Międzynarodowym Dniem Książki dla Dzieci – przystanek Szwecja!

Przedszkolaki z grupy Koniki w dniu 13 kwietnia w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci – Przystanek Szwecja odwiedziły Miejsko Gminną Bibliotekę Publiczną – Filia w Rogoźnicy. Podczas pobytu w bibliotece dowiedziały się, jakie zasady panują w bibliotece oraz jak można stać się jej czytelnikiem. Dzieci miały także okazję wysłuchać opowiadania czytanego przez panią bibliotekarkę pt. „Ja też chcę chodzić do szkoły” Astrid Lindgren. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się również kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które mogły obejrzeć w trakcie trwania wizyty. Do przedszkola Koniki wróciły z wypożyczonymi z biblioteki książeczkami, które aktualnie czytane są w przedszkolu.

GALERIA KONIKI

GALERIA SÓWKI

GALERIA PSZCZÓŁKI