Wycieczka do Brzezówki

W piękny, słoneczny poranek w dniu 2 czerwca br.  grupa „Pszczółek”, „Koników” i „Sówek” wyruszyła autokarem  na wycieczkę do Kompleksu Turystycznego pn. ”Brzezówka”.

Podróż rozpoczęła się od zwiedzania Parku historycznego, gdzie znajdowały się figury dinozaurów i różnych plemion żyjących w prehistorycznych czasach. Przewodnik opowiadał  bardzo ciekawe historie życia tych zwierząt, ich przynależność środowiskową, sposób odżywiania, rozmnażania – co bardzo zaciekawiło dzieci! Podczas oprowadzania odbył się również konkurs z nagrodami w celu sprawdzenia wiedzy o dinozaurach.

Kolejnym etapem wycieczki były zabawy z wykorzystaniem dostępnych w kompleksie atrakcji i urządzeń. Dużym powodzeniem wśród przedszkolaków cieszyły się m.in. dmuchawce, tor tubingowy, basen z łódeczkami, dinokolejka, roller wodny, huśtawki, małpi gaj, eurobungee, giga klocki i króliczki miniaturki . Po  zabawie był czas na odpoczynek i  konsumpcję pysznych frytek z kiełbaską.

Rozbawione, pełne przeżyć i wspomnień przygód dzieci wróciły do przedszkola, gdzie czekali stęsknieni Rodzice – którzy równie mocno przeżywali  często pierwszą wycieczkę swojego ukochanego skarbu 🙂

Dziękujemy Funkcjonariuszom z Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim za sprawne przeprowadzenie kontroli autokarów przed wyjazdem przedszkolaków. Bezpieczeństwo wychowanków jest priorytetem w naszym przedszkolu.

GALERIA PSZCZÓŁKI

GALERIA KONIKI

GALERIA SÓWKI