Wycieczka do Kina w Miejsko Gminnym Domu Kultury w Głogowie Młp.

Podczas wycieczki dzieci miały okazję obejrzeć film, w którym głównymi bohaterami są bociany. Bociany przynoszą dzieci… A przynajmniej tak było kiedyś. Teraz bowiem zajmują się dostarczaniem przesyłek dla światowego giganta sprzedaży internetowej Cornerstore.com. Junior to najlepszy kurier w firmie, który na dodatek spodziewa się awansu. Przypadkowo jednak uruchamia Maszynę Produkującą Dzieci. W efekcie na świat zupełnie bezprawnie przychodzi śliczna dziewczynka. Junior nie ma wyjścia – musi podrzucić komuś ten kłopotliwy prezent, zanim szef się zorientuje. Wraz z Tulip, jedyną dziewczyną na Bocianiej Górze, wyrusza na pierwszą w życiu misję „narodziny”. Szalona podróż może sprawić, że powiększy się niejedna rodzina, a bociany odzyskają właściwą rolę w świecie.

Serdecznie dziękujemy rodzicom zaangażowanym w pomoc przy przygotowaniu wycieczki, a panu Dariuszowi Lewandowskiemu – Socha- dyrektorowi Miejsko Gminnego Domu Kultury w Głogowie Małopolskim za zaproszenie na seans filmowy.

GALERIA