Zakończenie roku przedszkolnego 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy dzieci (które od września uczęszczać będą do pierwszej klasy)   i ich rodziców na zakończenie roku przedszkolnego 2019/2020.  Uroczystość odbędzie się 29.06.2020 o godz.15.30 w Domu Ludowym Głogów Małopolski os. Rogoźnica. Bardzo prosimy, aby dzieci w tym dniu były ubrane na galowo, na dole w szatni będą przygotowane togi i birety prosimy, aby dzieci je założyły.
Mając na względzie bezpieczeństwo uczestników prosimy o założenie maseczki, dezynfekcję rąk przy wejściu (dzieci umycie rąk na górze w łazience) oraz zachowaniu odstępu.Przedszkolaki, które aktualnie chodzą do przedszkola otrzymają dyplomy i upominki w placówce. Dzieci, które obecnie nie uczęszczają do przedszkola zapraszamy po odbiór dyplomów i upominków od 30 czerwca do 3 lipca
w godzinach 7 -16.