Spotkanie z muzyką „Muzyczna Filharmonia”

W dniu 21.04 nasze przedszkole odwiedziła Muzyczna Filharmonia, zabierając nas w podróż pod hasłem „Kierunek Wschód – muzyczne opowieści z orientu”.

Przedszkolaki miały okazję poznać wyjątkowe brzmienia oraz melodie inspirowane kulturą krajów Orientu. Artyści w ciekawy i angażujący sposób opowiadali o muzyce, instrumentach oraz tradycjach odległych zakątków świata. Nie zabrakło wspólnego śpiewu, rytmicznych zabaw i aktywnego udziału dzieci w koncercie.

Spotkanie dostarczyło wszystkim wielu pozytywnych emocji i było doskonałą okazją do rozwijania wrażliwości muzycznej oraz poznawania różnych kultur poprzez muzykę. Serdecznie dziękujemy Muzycznej Filharmonii za pełne wrażeń wydarzenie i już czekamy na kolejne muzyczne spotkania!

GALERIA