Z okazji Dnia Pszczoły nasze małe przedszkolaki zamieniły się w prawdziwych odkrywców i dowiedzieli się mnóstwa fascynujących rzeczy o pszczołach. Podczas zajęć rozmawialiśmy o tym jak bardzo pożyteczne są pszczoły i jak możemy je chronić. Wiemy już, że zawdzięczamy im nie tylko pyszny miodek, ale przede wszystkim to, że dzięki zapylaniu mamy piękne kwiaty, pyszne owoce i warzywa. W tym dniu nie zabrakło aktywności ruchowych, matematycznych oraz zabaw plastycznych. Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie wśród przedszkolaków. Był to radosny, edukacyjny dzień, który nie tylko dostarczył dzieciom wielu wrażeń, ale także uwrażliwił je na znaczenie pszczół w naszym ekosystemie.

